Opleiding Advanced Project Control start in september

Geplaatst op: 25 maart 2010

In september start de opleiding Advanced Project Control. Tijdens de opleiding Advanced Project Control (APC) ontwikkel je je verder op alle gebieden van senior project control.
De APC is bedoeld voor senior projectcontrollers die zich al enkele jaren met projectcontrol van complexe en grootschalige projecten bezighouden. Projectcontrollers bij onder meer vastgoedontwikkelaars, baggermaatschappijen, olie- en gasconcerns, infrastructuurontwikkelaars en -bouwers. Kortom, grote uitdagende en multidisciplinaire projecten in binnen- en buitenland die vragen om hoogwaardige professionals, topprojectcontrollers.

→  Ga terug

Referenties / projecten

 
 

Ministerie van Verkeer & Waterstaat HSL-Zuid

Ministerie van Verkeer & Waterstaat HSL-Zuid

→  Lees meer

 

PCO betrokken bij Woningbouwcorporaties

PCO betrokken bij verschillende Woningbouwcorporaties

→  Lees meer

 

Havenbedrijf Rotterdam NV Maasvlakte2

Havenbedrijf Rotterdam NV Maasvlakte2

→  Lees meer

 

Workshops Besparingsscenario's Renovatie Het Nieuwe Rijksmuseum te Amsterdam

Workshops Besparingsscenario´s Renovatie Het Nieuwe Rijksmuseum te Amsterdam

→  Lees meer

 

PWS Rotterdam

PWS is een van de grootste en oudste Rotterdamse woningcorporaties

→  Lees meer

 

PCO adviseert een grote internationale hulporganisatie

Een grote internationale hulporganisatie heeft aan PCO Advies BV gevraagd om te adviseren hoe de beheersing van de internationale hulpverleningsprojecten te verbeteren. Dit betreft zowel de acute noodhulpprojecten als de (langer durende) opbouwprojecten. Een bijzondere uitdaging omdat deze projecten vooral zijn bedoeld om mensen in moeilijke omstandigheden te helpen, maar tevens vereist is om aantoonbaar beheerst met geld en middelen van sponsor organisaties en donoren om te gaan. Een ingewikkelde interface tussen de complexe verantwoording van een NGO en de daadwerkelijke noodhulp in verre landen. PCO ontwikkelt een aanpak inclusief instrumentarium waarmee beide werelden hun projecten in control krijgen zonder aan daadkracht te verliezen en in bureaucratie te verzanden.

→  Lees meer

 

Onderzoek voor Rekenkamer Hilversum

De gemeente Hilversum heeft de afgelopen jaren een aantal grote projecten uitgevoerd. Zo werden het nieuwe stadskantoor, een nieuw theater (de Vorstin) en een brede school (De Meent) ontwikkeld en opgeleverd. De rekenkamercommissie gaf in oktober 2009 opdracht aan PCO Advies BV om de opzet- en werking van de projectsturing en -beheersing nader te onderzoeken en te beoordelen of de gemeente Hilversum voldoende uitgerust is om haar grote complexe project-uitdagingen goed uit te kunnen voeren.

→  Lees meer

 

Nieuwbouw hoofdkantoor Europol Den Haag

Nieuwbouw hoofdkantoor Europol Den Haag

→  Lees meer

 

Ministerie VROM Rijksgebouwendienst

Ministerie VROM Rijksgebouwendienst

→  Lees meer

 

Evaluatie Renovatie Ministerie BZK Hoofdkantoor AIVD te Zoetermeer

Evaluatie Renovatie Ministerie BZK Hoofdkantoor AIVD te Zoetermeer

→  Lees meer

 

Tennet

PCO verzorgt de Opleiding Project Control voor Tennet TSO.

→  Lees meer

 

Roteb

PCO adviseert de Roteb bij het opstellen van bestekken.

→  Lees meer